Ik heb een 2e hands nieuwe BTAFPV 85X (niet HD) versie gekocht. Ziet ook ook echt uit als nieuw en zat nieuw in doos.
Ik probeer hiermee te leren vliegen maar ik snap er echt helemaal niks van. Het ding heeft zijn eigen leven en reageert de ene keer wel op mijn stick input en de andere keer ineens volgas of vliegt ineens naar links of recht of volgas tegen het plavond.
Ik probeer heb hem met de XM+ verbonden met mijn Taranis x9d beide als het goed is op de laatste ACCST firmware.
Als ik hem in de hand houd en geef 1 milimeter pitch dan wil hij soms volgas omhoog en soms doet hij weer niks.
Ook het armen werkt soms wel en soms niet dan moet ik hem 2x armen. En als hij gearmed is beginnen de motoren ineens langzaam te draaien.
Ik dacht ok dan zet ik in betaflight the optie “MOTOR_STOP Don’t spin the motors when armed” aan maar dit helpt niks. De ene keer spoolen ze langzaam de andere keer draaien ze helemaal niet. Soms geef ik pitch en vliegt hij volgas weg, soms reageert hij nergens op.
Net kon ik zachtjes hoveren en ineens uit het niets vliegt hij letterlijk alle kanten op en ben ik de controle volledig kwijt.
In Betaflight lijkt voor zover mijn kennis rijkt alles goed.
Full stick movement bij alle is: 2011
minimal sticks is overal: 987
center is overal: 1500
Low stick theshold is set to 1050
Stick center to 1500
Stick High Threshold is 1900
Ik snap er gewoon helemaal niks meer van, ik ben zo teleurgesteld. Ik begin net te starten in de hobby maar ik heb er nu al vele 100en euro’s in gestopt en ik heb letterlijk niks waar ik mee kan vliegen.
Is er iemand die mij kan vertellen wat ik verkeerd doe of mij tips kan geven?
Ik kijk alle youtube kanalen al, ook van Joshua Bardwell of die van DutchRC Adventures enz maar ik kom er gewoon niet uit.